Forum Donanım Net-
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Battlefield Hardline Full Sorunsuz Tek Link İndir 2015

Battlefield Hardline Full Sorunsuz Tek Link İndir 2015
  • 07.12.2015
  • 373 kez okundu

battlefield_hardline-ea

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Battlefield Hardline‘ı sitede yayınlamak için deneme amacıyla oynarken dizi mi izliyoruz oyun mu oynuyoruz anlamakta güçlük çektik. Oyun o kadar kurgusal ve gerçekçi dizayn edilmişki, Battlefield kalitesini fazlaca gösteriyor.

Bu sefer klasik battlefield oynamıyoruz. Bu sefer polis olup kötü adamların peşinden gidiyoruz ve bunu film izliyormuşçasına yapıyoruz. Öyle aksiyona bodoslama dalmalı bir Battlefield yok Hardlineda.

Oyun biraz hitman biraz metal gear solid az bir şeyde battlefield karışımı olmuş diyebiliriz. Bu kimisine göre iyi kimisine göre kötü gelmiş olabilir ama durum böyle. Yani öyle battlefield veya call of duty klasik oyunlarını oynayacakmış gibi bir umutla indirmeyin, bizden söylemesi. Oyunda gizlilik çok önemli mesela. Operasyon yapacağın alanı iyice gözlemleyip iyi bir planla gizli gizli ilerlemeli, tutuklamalısın. Hı bunu yapmayacağım ben direk dalarım diyorsan tabi onu da yaparsın ama bu sefer oyun puan vermiyor. Puan toplayamayınca yeni silahlar açılmıyor. Bize saçma gelen kısmı da bu oldu, gizli git puan topla silah açılsın, ee silahı kullanama çünkü daha fazla puan toplaman ve yine gizli işler yapman gerekiyor. Bu kısmını yok sayarsak, oyun grafik, ses, animasyon şöleni sunmuş adeta. Oynadığınız karakter çok zevkli, oyunu hep acaba nolacak havasıyla oynayacaksınız.

Oyun çıktıktan sonra her “ea” oyununda olduğu gibi Battlefield Hardline cracklenmesi hatalı oldu, çoğu site yine de yayınladı, biz hatasız cracki görene kadar yayınlamak istemedik ve şimdi denedik gördük oyun bu yayındaki crack ve sürümle sorunsuz çalışıyor, sizlerle paylaştık. Üstelik alternatif linkten partlı halde de indirebilirsiniz. Önce metin belgesini indirin o metin belgesine girin orada alternatif part linkleri yazıyor. Hadi yine iyisiniz ?

Şimdiden keyifli oyunlar.

Oyunun Türü: Aksiyon, Macera
Çıkış Tarihi: 13.08.2015
Oyunu Crackleyen Grup: CPY
Oyunun Boyutu: 48 GB

https://yadi.sk/d/WLr_IeKaiTFce

 


Mother's Day Sales & Deals
GET UPTO 70% OFF
Sale ends in
Subscribe Now